To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Towarzystwo Obenautów Polskich

WIDEO i AUDIO - Jak wyjść z ciała

Anonymous - 2012-02-16, 15:14
Temat postu: Jak wyjść z ciała
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=E97fKPJm0U4[/youtube]

Cześć wklejam to co znalazłem wczoraj. Ja próbuje już rok wyjść z marnym skutkiem, ale zastosowałem wczoraj ta technikę i muszę powiedzieć że dostałem pietra wieczorem. Najpierw słyszałem trzaski w kuchni jakby ktoś tam był, potem w moim pokoju a za trzecim razem poczułem jak ktoś ciąąąąągnie mnie za prawą nogę, próbowałem się wybudzić z tego stanu i przekręcić na drugi bok ale ciało miałem ciężkie jak z ołowiu. Póki strachu nie pokonam to raczej nie wyjdę. Te dźwięki i dotyk były tak realne że aż ciarki przechodzą.

Film dla osób znających język angielski.

-DJ- - 2012-02-17, 04:40

Przetłumaczyłbyś ten film ?? Jestem ciekawy tego gdyż barierę strachu mam za sobą.
Blaz - 2012-02-17, 12:13

Streszczenie:

1. Zapadasz w sen dopiero kiedy przestajesz myśleć,
2. W związku z tym musisz świadomie nie-myśleć - wtedy ciało zaśnie, a umysł pozostanie świadomy,
3. Aby to osiągnąć, należy do znudzenia powtarzać w myślach jedno zdanie, np: "ciało śpi umysł nie". Kiedy robisz to dostatecznie długo, umysłowi zdaje się, że już nie myślisz, i daje sygnał do zaśnięcia,
4. Tymczasem ty przechytrzyłeś swój umysł - myślałeś, tylko schowałeś się w tej jednej myśli. Nagrodą jest OOBE :brawo

Przynajmniej ja to tak zrozumiałem ;)

-DJ- - 2012-02-17, 15:10

OK spok0 to tak w skrócie jest ale dobrze by było ten film cały przetłumaczyć tzw ja go ściągne upne na zippyshare potem tylko program do napisów byś wmontował same napisy ja je wgram do filmu i zaś upne i tak będzie film z napisami wklejonymi.

A dzisiaj to spróbuje chodź nie mam pojęcia jak być świadomy nie myśląc >>???

rugwa - 2012-02-17, 16:13

-DJ- napisał/a:
nie mam pojęcia jak być świadomy nie myśląc >>???
Inaczej się nawet nie da;) Oczywiście wszystko zależy od indywidualnych interpretacji pojęć: "świadomość" i "myślenie". ::???*
Anonymous - 2012-02-17, 18:19

Spoko mogę przetłumaczyć, nigdy nie montowałem napisów z filmami ale coś napewno się znajdzie.
-DJ- - 2012-02-17, 18:50

OK dziś o 0:00 na pw chodź podam gg tak będzie łatwiej a dlaczego o 0:00 a no dlatego że mam neta z orange i w dzień jest limit a w nocy mogę ściągać ile wlezie prędkość łącza około 12Megabitów ale czasem schodzi na dół do 7.
Anonymous - 2012-02-17, 18:58

Nie dam rady dzisiaj, wideo sobie ściągnę i scalę z napisami potem wrzucę na youtube, jak tylko znajdę chwile czasu jutro. Zapodam tutaj w temacie linka.
-DJ- - 2012-02-17, 19:17

Pamiętaj o wpakowanie napisów do filmu a nie przez youtube.