Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Absurdalny projekt ustawy - projekt MSW!
Autor Wiadomość
tamisa34 

Wysłany: 2012-07-11, 11:13   Absurdalny projekt ustawy - projekt MSW!

Użycie broni palnej w stosunku do kobiet w widocznej ciąży i dzieci poniżej 13 roku życia - takich uprawnień dla służb chce MSW, które przygotowało projekt zmian w ustawie o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej, informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

http://wiadomosci.wp.pl/k...,wiadomosc.html

Na razie bez dłuższego komentarza, bo muszę jeszcze to przetrawić, że MSW jakkolwiek mogło na coś takiego wpaść. I między innymi po to "stworzono" terroryzm, by nie tylko zastraszać ludzi, ale aby mieć nad nimi władzę i móc strzelać w razie buntu. To jest bardzo demokratyczny pomysł!!!!!!!! A najgorsze, że demokracja to taka mrzonka, bo za taką ustawą powinni głosować ludzie, nie zaś sejmowskie świnie. I to jest k*rwa demokracja!!!!!!!!!

NIEKONWENCJONALNE ROZMOWY, TO DOBRE ROZMOWY...

Zdjęcie avatara, za przyzwoleniem i z podziękowaniem z mojej strony: http://thias.flog.pl/
Ostatnio zmieniony przez tamisa34 2012-07-11, 11:16, w całości zmieniany 3 razy  

mati415
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-11, 11:52   Re: Absurdalny projekt ustawy - projekt MSW!

tamisa34 napisał/a:
Użycie broni palnej w stosunku do kobiet w widocznej ciąży i dzieci poniżej 13 roku życia - takich uprawnień dla służb chce MSW, które przygotowało projekt zmian w ustawie o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej, informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

Że kurka CO?! ;O
Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać. Przecież to chore! :O

danieln57 
Podróżnik

Wysłany: 2012-07-11, 14:39   

To nie wiedzieliście, że żyjemy w państwie policyjnym? Za jakiś czas, gdy podejmę polemikę z policjantem(co zdarza mi sie często, bo te ku... nie trzymają się procedur i nie przestrzegają prawa), dostanę kulę w łeb, a bohaterski policjant nie dość, że nie poniesie żadnych konsekwencji, to zapewne dostanie nagrodę lub awans za zlikwidowanie groźnego przestepcy.
Jeśli ktoś myśli, że metody ZOMO(które niestety znam jedynie z opowiesci, aczkolwiek podejrzewam, że nie są przesadzone) były złe, to jeszcze zobaczy na co stać "władzę".
Tylko czy możemy coś zrobić? W kraju społeczniaków ślepo podporządkowanych "władzy" raczej niewiele.

Czy są jakieś statystyki mówiące o tym jak wiele kobiet w ciąży atakuje policjantów lub dokonuje zamachów terrorystycznych? Jakim do k.. nędzy zagrożeniem dla policjanta jest trzynastoletnie dziecko?

Kiedyś się z tego smiałem, ale teraz na prawdę kupię sobie koszulkę JP.
tyn czos zabawy słodkigo lynistwa
Pamiyntom na klopsztangach choby afy my skokali(...)
Ostatnio zmieniony przez danieln57 2012-07-11, 14:44, w całości zmieniany 2 razy  

Kos_a 

Wysłany: 2012-07-11, 15:08   

Heh akurat mam pozwolenie na używanie broni palnej w czasie pracy ale nigdy do nikogo bym nie strzelił choćby nie wiem co. Niech jeszcze do tego dadzą możliwość użycia broni palnej na osobach w podeszłym wieku i niepełnosprawnych to będzie komplet.

Cytat:
Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać. Przecież to chore! :O

Tyle, że podczas używania broni palnej strzela się po to, żeby obezwładnić nie po to, żeby zabić. Polskie prawo i tak jest bardzo surowe jeśli chodzi o broń palną zobaczcie sobie jak jest w USA. Tam nawet dziecko może iść na strzelnice i strzelać z ostrej amunicji, można legalnie kupić broń. U nas nie jest tak najgorzej tak więc nie stresujcie się tak bardzo :)

SAVANA 
SAVANA

Wysłany: 2012-07-11, 15:25   

To zobaczcie, co wymyślili w Egipcie - prawo to prawo. http://wiadomosci.onet.pl...,wiadomosc.html

tamisa34 

Wysłany: 2012-07-12, 10:26   

Muzułmanie i ich prawo w ogóle mnie nie dziwi, oni sami w sobie są absurdem :D Ale ja nie jestem egipcjanką, jestem polką, pochodzę z kraju, w którym może nigdy nie było idealnie, ale to mój kraj i wydawało mi się zawsze, że mimo wielu absurdów jest on znośny.
Ta ustawa wydaje mi się bardzo absurdalna zważywszy na polskie realia.

Jasne jest, że użycie broni palnej ogólnie służy policjantom do obezwładniania, ale czy zawsze udaje im się sztuka obezwładniania? Nie. Nikt nie da gwarancji, że policjant trafi celnie w kolano, nie zaś w plecy. Strzelanie do ciężarnych i do dzieci poniżej 13 roku życia to po prostu dla mnie absurd i brak mi na to słów.

Zdjęcie avatara, za przyzwoleniem i z podziękowaniem z mojej strony: http://thias.flog.pl/

rugwa 

Wysłany: 2012-07-12, 12:16   

Jakkolwiek by to nie wyglądało i się podobało lub nie - jest to krok w stronę równego traktowania wszystkich ludzi, krok ten pewnie mógłby dotyczyć czegoś innego, ale nie dotyczy.

tamisa34 

Wysłany: 2012-07-12, 12:32   

rugwa napisał/a:
Jakkolwiek by to nie wyglądało i się podobało lub nie - jest to krok w stronę równego traktowania wszystkich ludzi, krok ten pewnie mógłby dotyczyć czegoś innego, ale nie dotyczy.

Tak Rugwuś :-P Jak zaczniemy się wszyscy w podobny sposób równo traktować, będzie rzeczywiście bardzo "równo" ;-) A co tam, sprawi sobie taki jeden z drugim pukawkę na czarnym rynku i będzie traktował równo wszystkich bez wyjątku. A co tam, jak równość to równość :mrgreen:

Elli 
Administrator

Wysłany: 2012-07-12, 12:54   

To pachnie przygotowaniem sie do szczepien. Spodziewaja sie ostrych protestow, w ktorych moga wziac udzial dzieci i kobiety ciezarne (np. przymusowe szczepienia w szkolach).

Widac maja przykaz ostrej interwencji w tej sprawie i musza sie jakos "zabezpieczyc", aby pozniej nie bylo, ze zamordowali kobiety ciezarne i dzieci, tylko dzialali zgodnie z wola wladzy.

Zastanowmy sie - co potwornego rzad chce zrealizowac, jesli takie ustawy podpisuje ???

tamisa34 

Wysłany: 2012-07-12, 13:23   

Elli napisał/a:
To pachnie przygotowaniem sie do szczepien. Spodziewaja sie ostrych protestow, w ktorych moga wziac udzial dzieci i kobiety ciezarne (np. przymusowe szczepienia w szkolach).

Widac maja przykaz ostrej interwencji w tej sprawie i musza sie jakos "zabezpieczyc", aby pozniej nie bylo, ze zamordowali kobiety ciezarne i dzieci, tylko dzialali zgodnie z wola wladzy.

Zastanowmy sie - co potwornego rzad chce zrealizowac, jesli takie ustawy podpisuje ???

Jeszcze nie podpisują, ale debatują ;-) Jednak...
Zastanówmy się, co potwornego rząd chce zrealizować, jeśli takie ustawy jakkolwiek pojawiają się w samych propozycjach???

I jak w krótkim video Stanisław Wziątek (SLD) mówi, że w szczególności zagrożenia bezpieczeństwa państwa, takie mechanizmy warto rozważyć... Ok! Bo przecież Polska to prawie to samo co Irak, Afganistan, Indie czy Pakistan lub Syria. U nas normalne jest, że kobiety w ciąży wysadzają się w miejscach publicznych, a kilkuletnie dzieci wykorzystywane są jako tarcze. W Polsce terroryści biegają ulicami przecież.
Jasne, przecież w Polsce to codzienność!!! >>???

A teraz... jakie plany wobec nas może mieć rząd, skoro wpadł na pomysł takiej ustawy? Terroryzm? Zorganizowana przestępczość? Pamiętajmy, że nie żyjemy w Stanach ani w Meksyku, gdzie takie przepisy mogłyby jakkolwiek ujść, ale w Polsce?

Dodam jeszcze, że sam policjant wypowiada się, iż nie zna przypadku, gdzie zaistniała potrzeba użycia broni palnej w stosunku do ciężarnej czy dziecka poniżej 13 roku życia... To teraz nagle takie zagrożenie się pojawiło, że MSW w ogóle wychodzi z takim projektem?
Gdzie tu logika? A tu logika być może, że coś może być w planach, o czym my w ogóle pojęcia nie mamy.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BtqL1i-qkKk&feature=plcp[/youtube]

Ostatnio zmieniony przez Elli 2012-07-12, 21:18, w całości zmieniany 11 razy  

Now and Zen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-14, 09:57   

"Najgorszy możliwy ustrój to demokracja,gdyż są to rządy hien nad osłami" Arystoteles

Hieny działają na wielu poziomach,tak żeby osły się nie pokapowały,co i jak.
Hieny mają media i propaganda cały czas robi wodę z mózgu resztce tych osiołków,którzy jeszcze są w stanie samodzielnie myśleć.
Oczywiście hieny bez przerwy "pracują" nad ustawami,które ułatwiają im kierowanie osłami oraz nad takim prawem,które w odpowiednim momencie osłów zaszachuje i postawi w sytuacji bez wyjścia.
Jedyna pociecha i nadzieja w tym,że osioł mając za sobą mur,wreszcie ruszy do przodu i zacznie atakować,ale czy nie będzie juz wtedy za pózno ?
Mamy przymusowe szczepienia,ustawa która przeszła niemal jednogłośnie,w trybie błyskawicznym.
Już została podpisana przez bula.
Wbrew konstytucji,która orzeka,że nie można nikogo zmuszać do poddania się zabiegom medycznym.
I co ?
I to,że za jakis czas będą wybory,na których osły wybiorą znów te same hieny,bo na tym polega ta "demokracja".

ps.jak ktoś jeszcze nie wie,to warto się zapoznać ze szkodliwym wpływem szczepionek na organizm ludzki,póki jeszcze można.

ComfortablyNumb 

Wysłany: 2012-08-14, 10:03   

TiA szczepioneki oglupiaja komorki mozgowe aby ludzmi bylo latwiej sterowac. A wymysly jak swinska czy ptasia grypa to tylko propagadna zeby zastraszać "osły" wymyslona przez "swienie na skrzydlach". Nie wykluczam tej teorii.

tamisa34 

Wysłany: 2012-08-15, 14:47   

ComfortablyNumb napisał/a:
TiA szczepioneki oglupiaja komorki mozgowe aby ludzmi bylo latwiej sterowac. A wymysly jak swinska czy ptasia grypa to tylko propagadna zeby zastraszać "osły" wymyslona przez "swienie na skrzydlach". Nie wykluczam tej teorii.

ComfortablyNumb, nie ogłupiają, zaś uszkadzają... w niektórych przypadkach mniej, w innych więcej, a czasami nieznacznie lub wcale. Dla mnie temat szczepień to wielkość najmniej morza egejskiego... gdybym miała się rozpisać, z pewnością nie chciałoby się wam czytać.
Jednak sama (dokładnie moje dziecko) doświadczyłam skutków poszczepiennych i wiem, że nigdy więcej nie pozwolę zaszczepić żadnego z moich dzieci!!! Mam to centralnie w nosie :) (łagodnie mówiąc).

W latach osiemdziesiątych ub. stulecia autyzm u dzieci występował 1 na około 100,000, już w 2004 roku jedno na ok. 150, aktualnie jedno na ok. 64. Szczególnie ten temat, to dla mnie temat rzeka, wszakże w tym temacie siedzę od lat :)

Odpowiedz do tematu