Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
OOBE FORA
Autor Wiadomość
ComfortablyNumb 

Wysłany: 2012-08-20, 09:49   OOBE FORA

przeglądałem ostatnio internet, patrzajać co ma do zaproponowania w kwestii OOBE. I doszedłem do wniosku że prucz (masssy, natłoku informacjii) to forum to jedyne normalne, miejsce, gdzie ludzie na pewnym poziomie, już piszą o tych kwestiach. Mimo iż nikt sie tu na zaden temat nie rozpisuje, najwyraźniej nie odczuwa takiej potrzeby, mimo iż jest to forum praktycznie pół-wymarłe (jak na forum sie zobaczy dostepnych 3 uzytkownikow naraz to już szał) to to naprawde jedyne możliwe miejsce. Ciesze sie że tu trafiłem.

porowna jeszcze OBEforum.pl także wymarłe wpół ale co nieco jescze tam jest jakaś cząstka nurtu pozytywnej informacji

oobe.pl ktore jak dla mnie jest totalnym dnem, nic tam nie ma godnego uwagi, tam jest natłok ale jest to intelektualne 0. szkoda że to glowny polski odczyt informacji na temat oobe. trzeba w googlach poszperać żeby obemania była top1. Ma to swoje plusy ze nie jest ale jednak wolal bym aby ludzie tu trafiali niz na oobe.pl

Sputnik 

Wysłany: 2012-08-20, 15:05   

Z tego co widzę, to nasza strona jest na 6 miejscu w wyszukiwaniach google. Można próbować oszukać indeksowanie google. Czyli z różnych IP i komputerów trzeba wejść na google wpisać oobe i poszukać naszej stronki oraz ją kliknąć wtedy silnik wyszukiwarki podniesie troche range tej strony i po pewnym czasie będzie wyżej w wyszukiwaniach.

W troszkę inny sposób dzieci neo kilka lat temu sprawily, że po wpisaniu w google "dzieło szatana" wyskakiwała stronka radio maryja ;-)

Szperając po dalszych stronach wyszukiwania znalazłem nawet stronke Noble oraz artykuł o OOBE na nonsensopedi http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/OoBE
Mam wrażenie, że to pisał jakiś OOBEmaniak bo granica sarkazmu się tu rozmywa:

Noob w Planach

* Łazi swobodnie, zamiast latać.
* Nawet, jeśli lata, to robi to jak Superman, zamiast włączyć teleportację.
* Woła znajomych po imieniu, chociaż mógłby o nich po prostu pomyśleć.
* Gada głosem, zamiast porozumiewać się telepatycznie.
* Bierze to wszystko za zwykły sen.

Skąd mam wiedzieć, że to wszystko prawda?

– Przecież to może być jednak wpływ różnych oddziaływań na mózg.
A powiedz mi, skąd wiesz, że nasz świat jest prawdziwy? Przecież odbiór naszego świata też wynika z przetwarzania i interpretowania przez mózg różnej ilości śmieci informacji, tylko że w stanie, który nazywamy zdrowiem bądź homeostazą. Być może wszystko jest prawdziwe? A może nic tak naprawdę nie istnieje?
Ostatnio zmieniony przez Sputnik 2012-08-20, 15:06, w całości zmieniany 1 raz  

Shizmo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-20, 18:06   Re: OOBE FORA

ComfortablyNumb napisał/a:
oobe.pl ktore jak dla mnie jest totalnym dnem, nic tam nie ma godnego uwagi, tam jest natłok ale jest to intelektualne 0. szkoda że to glowny polski odczyt informacji na temat oobe. trzeba w googlach poszperać żeby obemania była top1. Ma to swoje plusy ze nie jest ale jednak wolal bym aby ludzie tu trafiali niz na oobe.pl

Proszę Cię... Jaki OBE Maniak może tak w ogóle mówić?
Intelektualne zera? Naprawdę myślisz tak o użytkownikach forum oobe.pl ?

Gdyby to forum było "łatwiej dostępne" to "intelektualne zera" rejestrowałyby się i pisały tutaj.
Ale rozumiem, że chciałbyś ich skutecznie uciszać i banować wszystkich, którzy nie będą pisali w sposób dla Ciebie zrozumiały? Czy może problem jest gdzie indziej, bo nie rozumiem?

Chciałem również zauważyć, że to forum jest TOP'u, a nie zjawiska OOBE jako takiego. Gdyby tak nie było to OBEforum.pl i oobe.pl starczyłyby w zupełności.

ComfortablyNumb 

Wysłany: 2012-08-20, 20:35   Re: OOBE FORA

Shizmo napisał/a:

Proszę Cię... Jaki OBE Maniak może tak w ogóle mówić?
Intelektualne zera? Naprawdę myślisz tak o użytkownikach forum oobe.pl ?

Gdyby to forum było "łatwiej dostępne" to "intelektualne zera" rejestrowałyby się i pisały tutaj.
Ale rozumiem, że chciałbyś ich skutecznie uciszać i banować wszystkich, którzy nie będą pisali w sposób dla Ciebie zrozumiały? Czy może problem jest gdzie indziej, bo nie rozumiem?

TAK zawsze marzyłem żeby banować z internetowych rozmów wszystkich których uważam za totalnych idiotów. Troche despotyczna cecha !!

gdzie indziej tez jest problem nie podoba mi sie układ strony i beznadziejnośc tego forum. Juz tak mam, może ktos jescze też tak ma może nie. hi hi

Shizmo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-20, 20:44   

Daj spokój... Forum jak forum - a oobe.pl jest o tyle ciekawe, że można prowadzić własny dziennik online :)
Ja tam lubię od czasu do czasu poczytać doświadczenia innych Maniaków. Forum nie jest beznadziejne, można wygrzebać tam wiele ciekawych wątków :]

Orio 

Wysłany: 2012-08-21, 22:23   Re: OOBE FORA

ComfortablyNumb,
Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale jakaś część osób z tego forum (obemania.pl) była bardzo aktywna na oobe.pl na długo przed powstaniem TOP a niektórzy nadal są. Jak to się dzieje, że na oobe.pl są "intelektualnym zerem/totalnym dnem", ale już tutaj nie?

ComfortablyNumb napisał/a:

oobe.pl ktore jak dla mnie jest totalnym dnem, nic tam nie ma godnego uwagi, tam jest natłok ale jest to intelektualne 0

Czyli wszystkie tematy, posty i wypowiedzi tych użytkowników (Twoich kolegów i koleżanek stąd) masz za nic?

ComfortablyNumb 

Wysłany: 2012-08-22, 10:44   

Z obemani. Nikogo tam nie wiedze. Przynajmniej z tych osob ktore byly aktywne od marca 2012. Moze jakis jeden post w odpowiedziach na miesiac. Pozatym pisze o czasie teraźniejszym a nie tym czym oobe.pl było kiedyś.

To moje osobiste zdanie. Nie mam zamiaru sie z nikim sprzeczac.

mati415
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-22, 11:18   

Fakt faktem, że tamto forum utraciło swój dawny klimat. No cóż, trudno - zdarza się, jednak pisanie o ludziach jako o intelektualnym dnie, jest (delikatnie mówiąc) lekkim nadużyciem.

Abstrahując od wypowiedzi kolegi wyżej - zbiór wiedzy, jaki na tamtym forum nadal jest, w czeluściach polskiego internetu jest chyba największy i najbardziej wartościowy. Wystarczy tylko poszukać starych postów i czytać. Pamiętam jak kiedyś było tam ciekawie... :)

ComfortablyNumb 

Wysłany: 2012-08-22, 11:41   

mati415 napisał/a:
Fakt faktem, że tamto forum utraciło swój dawny klimat. No cóż, trudno - zdarza się, jednak pisanie o ludziach jako o intelektualnym dnie, jest (delikatnie mówiąc) lekkim nadużyciem.

Masz racje może nie potrzebnie tak pochopnie to forum tak nazwałem, ale jak wchodze to posty mnie zniechęcają ;) Może kiedyś coś ciekawego znajde w jego czeluściach.

Odpowiedz do tematu