Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak wyjść z ciała
Autor Wiadomość
chendler
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-16, 15:14   Jak wyjść z ciała

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=E97fKPJm0U4[/youtube]

Cześć wklejam to co znalazłem wczoraj. Ja próbuje już rok wyjść z marnym skutkiem, ale zastosowałem wczoraj ta technikę i muszę powiedzieć że dostałem pietra wieczorem. Najpierw słyszałem trzaski w kuchni jakby ktoś tam był, potem w moim pokoju a za trzecim razem poczułem jak ktoś ciąąąąągnie mnie za prawą nogę, próbowałem się wybudzić z tego stanu i przekręcić na drugi bok ale ciało miałem ciężkie jak z ołowiu. Póki strachu nie pokonam to raczej nie wyjdę. Te dźwięki i dotyk były tak realne że aż ciarki przechodzą.

Film dla osób znających język angielski.
Ostatnio zmieniony przez chendler 2012-02-16, 15:15, w całości zmieniany 1 raz  

-DJ- 

Wysłany: 2012-02-17, 04:40   

Przetłumaczyłbyś ten film ?? Jestem ciekawy tego gdyż barierę strachu mam za sobą.

Blaz 
Moderator

Wysłany: 2012-02-17, 12:13   

Streszczenie:

1. Zapadasz w sen dopiero kiedy przestajesz myśleć,
2. W związku z tym musisz świadomie nie-myśleć - wtedy ciało zaśnie, a umysł pozostanie świadomy,
3. Aby to osiągnąć, należy do znudzenia powtarzać w myślach jedno zdanie, np: "ciało śpi umysł nie". Kiedy robisz to dostatecznie długo, umysłowi zdaje się, że już nie myślisz, i daje sygnał do zaśnięcia,
4. Tymczasem ty przechytrzyłeś swój umysł - myślałeś, tylko schowałeś się w tej jednej myśli. Nagrodą jest OOBE :brawo

Przynajmniej ja to tak zrozumiałem ;)

-DJ- 

Wysłany: 2012-02-17, 15:10   

OK spok0 to tak w skrócie jest ale dobrze by było ten film cały przetłumaczyć tzw ja go ściągne upne na zippyshare potem tylko program do napisów byś wmontował same napisy ja je wgram do filmu i zaś upne i tak będzie film z napisami wklejonymi.

A dzisiaj to spróbuje chodź nie mam pojęcia jak być świadomy nie myśląc >>???

rugwa 

Wysłany: 2012-02-17, 16:13   

-DJ- napisał/a:
nie mam pojęcia jak być świadomy nie myśląc >>???
Inaczej się nawet nie da;) Oczywiście wszystko zależy od indywidualnych interpretacji pojęć: "świadomość" i "myślenie". ::???*

chendler
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-17, 18:19   

Spoko mogę przetłumaczyć, nigdy nie montowałem napisów z filmami ale coś napewno się znajdzie.

-DJ- 

Wysłany: 2012-02-17, 18:50   

OK dziś o 0:00 na pw chodź podam gg tak będzie łatwiej a dlaczego o 0:00 a no dlatego że mam neta z orange i w dzień jest limit a w nocy mogę ściągać ile wlezie prędkość łącza około 12Megabitów ale czasem schodzi na dół do 7.

chendler
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-17, 18:58   

Nie dam rady dzisiaj, wideo sobie ściągnę i scalę z napisami potem wrzucę na youtube, jak tylko znajdę chwile czasu jutro. Zapodam tutaj w temacie linka.

-DJ- 

Wysłany: 2012-02-17, 19:17   

Pamiętaj o wpakowanie napisów do filmu a nie przez youtube.

Odpowiedz do tematu