Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Rich Videos
Autor Wiadomość
chendler
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-15, 11:55   Rich Videos

Koleś ma gadane, polecam też inne widea na jego kanale, sporo wartościowych informacji ;)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=b8tRRAUpUyg[/youtube]

Tomskyobe
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-16, 07:57   

Dzisiaj wyprobowalem metode na "beczke" i wyszlo za 1 razem, banalne jak paczka gwozdzi, juz nie musze walczyc z wydostaniem sie z paralizu :)

chendler
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-16, 10:40   

Metoda na beczke w sensie ? kołysanie się w lewo prawo ? :)

Abi 
Obemaniaczka

Wysłany: 2011-03-16, 10:57   

No wlasnie, co to za metoda, bo szczerze mowiac nie ogladalam filmików jeszcze :D

tamisa34 

Wysłany: 2011-03-16, 16:08   

Abi napisał/a:
No wlasnie, co to za metoda, bo szczerze mowiac nie ogladalam filmików jeszcze :D

Kiedy twoje ciało jest w paraliżu, dosłownie trzeba się wyrolować z ciała. Tak jak beczka się roluje z miejsca na miejsce. Wyrolować się ciałem astralnym z fizycznego :) Powiem, że metoda bardzo skuteczna, ale ja ją z wielkim powodzeniem użyłam tylko raz i całkiem niechcący, nie mając pojęcia, że takie metody istnieją :lol: , ale spadłam z łóżka (ciałem astralnym oczywiście). Nic nie bolało, ale te durnowate uczucie spadania jest dla mnie niezbyt przyjemne. Nie wiem, ale może niektórzy po wyrolowaniu, mają taką percepcję, by od razu się unieść? Jednak polecam, metoda dość skuteczna i mniej uciążliwa aniżeli odrywanie się, a czekanie na wibracje to w ogóle, bo niektórzy w ogóle ich nie mają i mogą czegać do usranej nieskończoności :lol:

P.S. Dodam tylko, aby wyrolowywać się bez zbędnego pośpiechu, spokojnie się wyrolować po prostu.

NIEKONWENCJONALNE ROZMOWY, TO DOBRE ROZMOWY...

Zdjęcie avatara, za przyzwoleniem i z podziękowaniem z mojej strony: http://thias.flog.pl/
Ostatnio zmieniony przez tamisa34 2011-03-16, 16:14, w całości zmieniany 3 razy  

Tomskyobe
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-16, 16:18   

No własnie chodzi o rolowanie, nagle poczulem ze cos zaczęlo mnie popychac w plecach, a potem tylko chcialem sie rolowac no i sie rolowalem dopoki nie spadlem z wyrka, potem wstalem nawet nie musialem sie dostrajac bo wszystko bylo perfect!

Abi 
Obemaniaczka

Wysłany: 2011-03-16, 16:36   

Aaaaa >>:)) Ja tam wole najlpierw astralnie usiasc na lozku a potem wstać :mrgreen:

tamisa34 

Wysłany: 2011-03-16, 16:37   

Tomskyobe napisał/a:
No własnie chodzi o rolowanie, nagle poczulem ze cos zaczęlo mnie popychac w plecach, a potem tylko chcialem sie rolowac no i sie rolowalem dopoki nie spadlem z wyrka, potem wstalem nawet nie musialem sie dostrajac bo wszystko bylo perfect!

Ahahaha Tomsky! Też glebe zaliczyłeś! Buahaha, czadersko <<__ >>ok

NIEKONWENCJONALNE ROZMOWY, TO DOBRE ROZMOWY...

Zdjęcie avatara, za przyzwoleniem i z podziękowaniem z mojej strony: http://thias.flog.pl/

Odpowiedz do tematu